Sušené ovocie, zelenina a bylinky

OZNAM

 

Od 16.3.2020 je predajňa na adrese Bolešov 448 ZATVORENÁ až do odvolania. Nie je možný ani osobný odber objednávky z eshopu.

Expedícia tovaru prostredníctvom kurierov funguje bez obmedzenia. 

 V súvislosti s vývojom situácie ohľadom vírusu COVID-19, pozastavili prepravné spoločnosti možnosť platby na dobierku v HOTOVOSTI. Od 20.3. je možné tovar opäť objednať na dobierku, avšak platba u kuriéra je možná len PLATOBNOU KARTOU!

K dispozícii je veľké množstvo použitia pre sušené produkty. Sušené ovocie je chutné a zdravé občerstvenie, ideálne pre balené obedy,  sú výborným doplnkom raňajkových cereálií bez re-hydratácie. Môže byť použité na torty, koláče, ovocné šaláty a všade tam, kde sa používa čerstvé ovocie. Sušená zelenina môže byť použitá namiesto čerstvých produktov, môže nahradiť vlastné uložené produkty za mrazené alebo dovezené odrody. Sušené byliny a jedlé okvetné lístky možno použiť pri výrobe bylinných čajov, bylinných zmesí vyrobených na mieru, alebo môžu byť pridané do morskej soli s bylinkovými semenami a útržkami  sušenej cibule alebo cesnaku ako aromatické korenia.

 

Rady ako sušiť ovocie, zeleninu a bylinky a naša ponuka vybraných sušičiek a sušiarní

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Táto stránka používa cookies. Viac info