Skladovanie šťavy

 

Čerstvo spracovanú šťavu môžete uchovávať v chladničke dva až tri dni, čo je doba, pokiaľ čerstvá šťava začne prirodzeným procesom kvasiť.Dlhodobé uchovávanie šťavyMrazenie
 


Šťavu môžete plniť do prázdnych obalov od džúsov. Akonáhle je šťava zmrazená, možno obaly odstrániť a tehly zmrazenej šťavy môžete v mrazničke ľahko uchovať. Šťava môže byť zmrazená po dobu niekoľkých mesiacov bez znateľnej straty chuti a vône.
 

Pasterizácia

 

Pasterizovanú šťavu môžete uchovávať v rozmedzí od 6 mesiacov do 2 rokov, v závislosti na spôsobe uchovávania. Dôkladná pasterizácia zničí všetky mikroorganizmy, ktoré by mohli spôsobiť kazenie šťavy a pritom zachová jej čerstvosť a arómu.

 

Skladovanie v nerezových nádržiach s plávajúcim vekom

 

Farmárik pre  rodiny s ovocnou záhradou, majiteľov menších sadov, farmy, penzióny,  odporúča využiť systém skladovania pasterizovaného muštu v nerezových nádržiach s plávajúcim vekom, čím eliminujete náklady na balenie štiav do fliaš alebo bag in boxov.

 

Našu ponuku uvedených nádrží nájdte po kliknutí na Nádrže na skladovanie muštov.
 

 

Pre pokračovanie kliknite na Pasterizácia.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info