Suroviny pre začiatočníkov

OZNAM

 

Od 27.4.2020 výdajné miesto na adrese Partizánska 448 otvorená cez pracovné dni v čase od 13:00 do 16:00. Prosím rešpektujte otváracie hodiny a pokyny pracovníkov na predajni. ĎAKUJEME!

Expedícia tovaru prostredníctvom kurierov funguje bez obmedzenia. 

 V súvislosti s vývojom situácie ohľadom vírusu COVID-19, pozastavili prepravné spoločnosti možnosť platby na dobierku v HOTOVOSTI. Od 20.3. je možné tovar opäť objednať na dobierku, avšak platba u kuriéra je možná len PLATOBNOU KARTOU!

Mladinové koncentráty

Mladinové koncentráty

Varenie vlastného piva je zaujímavé, atraktívne a výnosné hobby.Ten, kto si varí sám, vie, čo pije. Preto si začnite variť vlastné prírodné pivo! Začnite dnes a objavte nový a bohatý "svet piva". Vďaka Brewferm štartovacím sadám môžete donekonečna vyrábať lahodné pivo a to veľmi jednoduchým spôsobom.

Pivné súpravy BREWFERM ® už prešli veľkou časťou procesu varenia piva. Tento proces je prerušený tesne pred záverečnou fázou a kvapalina sa znižuje odparením do BREWFERM ® Jediné, čo musíte urobiť, je pridať vodu a cukor a po fermentácii získate 7 až 20 litrov krásneho prírodného piva.

 

Pozrite si náš návod pre začínajúcich výrobcov piva.

 

Za použitia výhradne prírodných surovín, bol BREWFERM ® schopný vyrobiť sériu unikátnych pivných koncentrátov, výslekom je vždy dobre vyvážené pivo.

 

Kliknite sem pre výber z našich koncentrátov!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Táto stránka používa cookies. Viac info