Amivit hydina 1000 ml

Amivit hydina 1000 ml

Vysoko účinná dotácia aminokyselín a vitamínov.

11,53 € s DPH

EAN: 060603

Dostupnosť: Expedujeme do 24 hodín
skladom: 13 ks

Doručíme dňa: 29.1.2020

AMIVIT obsahuje špecifický komplex vitamínov , aminokyselín a ďalších látok zohľadňujúci individuálne potreby kategórií zvierat , pre ktorú je určený . Všetky aktívne látky sú vo forme , ktorá zabezpečí maximálnu účinnosť každej z nich tak, aby došlo k vyrovnaniu hladiny jednotlivých aminokyselín a vitamínov v organizme . Optimálna hladina aminokyselín a vitamínov v organizme je okrem iného nevyhnutným predpokladom pre vysokú obranyschopnosť a odolnosť organizmu napr proti infekčným a vírusovým chorobám . Pri úžitkových zvieratách sú tiež eliminované negatívne dôsledky poklesu úžitkovosti z dôvodu zníženej hladiny vitamínov v organizme .
 

 

AMIVIT sa používa najmä v situáciách ako je stresový stav, pri zdravotných problémoch a ich prevencii, pri riziku nákazy, pri nedostatku vitamínov alebo aminokyselín v zime, nesprávnej výžive a pod. Prípravok podporuje rýchlu regeneráciu organizmu po ochoreniach , odporúča sa tiež podávať v období gravidity a mláďatám v dobe rastu .
Vysoká účinnosť AMIVIT je daná špeciálnou technológiou výroby , kedy sú aktívne látky obdukciou chránené pred degradáciou v žalúdku a zažívacom trakte. Tento ochranný obal je postupne odbúravaný až dôjde k úplnému uvoľneniu aktívnej látky v organizme ak jej maximálnej účinnosti .
Významným prínosom tejto technológie je skutočnosť , že je v roztoku vytvorená špeciálna nosná a izolačná hubovitá mikroštruktúra, ktorá zamedzuje zachytávaniu vitamínov na stenách rozvodu napájacej vody a v napájačkách . Tým sa eliminuje hrozba namnoženiu nežiadúcich organizmov na týchto zvyškoch a ich následné roznášanie v celom rozvode napájacej vody všetkým zvieratám , ako je to časté pri použití štandardnej tekutej olejovej formy vitamínov .

 

Zloženie :
vitamíny
aminokyseliny
prírodné látky
upravená pitná voda

 

Kŕmny návod :
Podáva sa v množstve 10 ml na 1 liter napájacej vody po celý rok .

 

Prípravok je možné kombinovať a súčasne podávať s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED ® pre konkrétnu kategóriu zvierat . Zoznam týchto výrobkov nájdete nižšie na tejto stránke , tu je však uvedené len jedno balenie každého výrobku . Ďalšie balenie nájdete v príslušnej kategórii výrobkov .

 

Skladovanie :
Skladovať v suchom a tmavom prostredí v pôvodných uzavretých obaloch . Po otvorení postupne spotrebujte , výrobok už dlhodobo neskladujte . Mikroskopické pevné čiastočky a mierny sediment je daný obsahom prírodných látok a nie je na závadu výrobku .
 

Táto stránka používa cookies. Viac info