Výroba muštov a ostatné spracovanie ovocia

OZNAM

 

Od 16.3.2020 je predajňa na adrese Bolešov 448 ZATVORENÁ až do odvolania. Nie je možný ani osobný odber objednávky z eshopu.

Expedícia tovaru prostredníctvom kurierov funguje bez obmedzenia. 

 V súvislosti s vývojom situácie ohľadom vírusu COVID-19, pozastavili prepravné spoločnosti možnosť platby na dobierku v HOTOVOSTI. Od 20.3. je možné tovar opäť objednať na dobierku, avšak platba u kuriéra je možná len PLATOBNOU KARTOU!

Farmárik ponúka všetko potrebné vybavenie na výrobu domáceho muštu

Príprava šťavy z  ovocia je jedným z najzaužívanejších spôsobov zúžitkovania prebytku ovocia v danej sezóne. Väčšina ovocinárov dôverne pozná sezónny problém využitia nadbytočného množstva ovocia. Odpoveďou na tento problém môže byť jednoduché muštovacie zariadenie, ktoré využívajú jednotlivci aj firmy po celom svete. Farmárik pre Vás pripravil výber kvalitných zariadení od overených európskych výrobcov pre výrobu ovocných štiav, muštov a to od hoby zariadení pre domácnosti, cez zariadenia pre menších komerčných výrobcov až po profesionálne linky od poprednej rakúskej spoločnosti Kreuzmayr, ktorú obchode a technicky zastupujeme v Sr.  Pre získanie informácií o tom ako sa ovocné šťavy vyrábajú kliknite na Ako si vyrobiť...

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Táto stránka používa cookies. Viac info