Spracovanie mäsa

OZNAM

 

Od 16.3.2020 je predajňa na adrese Bolešov 448 ZATVORENÁ až do odvolania. Nie je možný ani osobný odber objednávky z eshopu.

Expedícia tovaru prostredníctvom kurierov funguje bez obmedzenia. 

 V súvislosti s vývojom situácie ohľadom vírusu COVID-19, pozastavili prepravné spoločnosti možnosť platby na dobierku v HOTOVOSTI. Od 20.3. je možné tovar opäť objednať na dobierku, avšak platba u kuriéra je možná len PLATOBNOU KARTOU!

Ponuka vybavenia na spracovanie mäsa

Ponuka mäsiarských zariadení, strojov a potrieb pre porážku a farmárske spracovanie mäsa

Znovu nastupujúcim trendom je vlastná výroba potravín aj s tým súvisiaci vznik menších drobnochovateľov, farmárov, spracovateľov pre vlastnú potrebu ako aj pre ďalší komerčný predaj mäsiarských výrobkov. Farmárik Vám preto pripravil ceú škálu vybraných zariadení určených pre malých i vačších spracovateľov mäsa. 

 

Či sú mäsiarské výrobky  vyrábané len pre vlastnú potrebu, alebo ďalším distribútorov za účelom ďalšieho predaja, hygiena hrá v každom prípade dôležitú úlohu. Preto sú naše mäsiarské zariadenia, stroje a potreby vyrobené prevažne z vysoko kvalitnej nerezovej ocele.

 

Veľkú a dôležitú úlohu v našom rozsiahlom sortimente hrá vákuové balenie, ktoré si teraz našlo cestu nielen v priemysle, ale aj v súkromnom sektore.

 

V našej širokej ponuke produktov pre polo-profesionálne použitie, existujú rôzne cenové a kvalitatívne segmenty pre každú individuálnu potrebu. 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Táto stránka používa cookies. Viac info