Enzým VINOFERM ZYMEX MASH 100 ml

Enzým VINOFERM ZYMEX MASH 100 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kód výrobku: 003.072.6 Zymex MASH Vysoko koncentrovaný kvapalný enzymatický komplex, špeciálne vyvinutý pre maceráciu bielych vín. Jeho kombinovaná pektínová činnosť znamená, že aj ťažké pektíny sú rozobrané. Koloidné zložky sú tiež rozpustené cez aktivity proteinázy, zatiaľ čo činnosť beta-glukozidázy uvoľňuje aróma lepených prvkov, ktoré využívajú špecifické odrodové arómy vašeho vína.Najlepšie je uchovávať ho v chladničke. Obsah: 100 ml. Dávkovanie: 1-4 ml/100 kg muštu pri teplote 15 ° C s kontaktnou dobou 2-6 h 

41,50 € s DPH

quatro kalkulačka

Skladové číslo: 003.072.6

Dostupnosť: Do 7 až 14 dní

Používanie enzýmov

 

Okolo enzýmov sa rozprávajú najdivokejšie príbehy, a preto je potrebné vysvetliť ako sa majú správne používať. Ak nie je uvedené inak, potrebné množstvo enzýmu necháme 12 hodín pri izbovej teplote (20 ° C). Každé zníženie teploty o 7 ° môže byť kompenzované zdvojnásobením dávky. Každé zníženie kontaktného času o polovicu môže byť tiež kompenzované zdvojnásobením dávky. Poradie, v ktorom sú pridané látky, je nesmierne dôležité. V skutočnosti jedna látka môže mať veľký vplyv (aj negatívny) na účinok inej látky, takže nikdy nepridávajte bentonit, kým sú enzýmy stále aktívne. Takže nechajte aspoň 12 hodín medzi pridaním enzýmov a pridaním bentonitu.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info