Weyermann Special W 280-320 EBC 1 kg

Weyermann Special W 280-320 EBC 1 kg

Tmavo-hnedé, mierne aromatické jadrá. Prispieva tmavo-jantárovou až tmavo-medenou farbou do hotového piva. Veľmi intenzívna, komplexná, jemná, karamelová chuť chlebovej kôrky. Môžete použiť až do 5% do bledých pív, a až do 15% do tmavých pív.Vynikajúci pre prípravu týchto druhov piva: Belgické špeciálne pivá, Belgické "Bruin" (hnedé) pivá, Belgické jantárové pivá, belgické pivá typu Ale, hnedé Ales, jačmenné víno, Porter, Stout, Schwarzbier, Doppelbock, Eisbock

3,94 € s DPH

EAN: 051.060.2

Dostupnosť: Do 7 až 14 dní

Celosvetový trend smerom k čoraz viac špecializovaným pivám s charakterom, ako aj rastúce prijatie týchto pív spotrebiteľmi sú kľúčovými silami rastúceho používania špeciálnych sladov vo varných domoch veľkých, stredných a malých pivovarov. Pre tento rastúci trhový segment ponúka Weyermann® najväčšie spektrum sladových odrôd.

FARMÁRIK má teraz v ponuke celkom 50 druhov sladu! Všetky slady jačmeňa sú vyrobené z najlepšieho 2-triedneho jačmeňa a sú odborne pripravené na pevné štandardy kvality. Okrem belgických sladov BREWFERM, máme k dispozícii aj nemecké slady Weyermann. Sladový šrot sa nedodáva, pretože v krátkej dobe stráca veľkú časť arómy. Skladujte slad na chladnom a suchom mieste.

Dĺžka balenia: 26.4 cm
Šírka balenia: 20.3 cm
Výška balenia: 5.4 cm
Hmotnosť balenia: 1.013 kg
Táto stránka používa cookies. Viac info