Nepretržitý ovocný lis 1/2 SS, mod. 250

Nepretržitý ovocný lis 1/2 SS, mod. 250

CENA NA VYŽIADANIE

Informatívna cena: 19684.21 eur bez DPH. Platia osobitné podmienky prepravy. Pre bližšie informácie nás kontaktujte mailom alebo telefonicky na tel.č. 0948 122 561.

EAN: 015.530.250

Dostupnosť: -

Kontinuálne - nepretržité lisy sú ideálne pre lisovanie veľkého množstva látok bohatých na vlákniny. Nielen hrozno (celé, alebo kúskované), ale aj zeleninu, bylinky, atď. Vďaka nepretržitej prevádzke ich možno rýchlo zlisovať. Násypka, nádrž na šťavu a ochranná klietka (s 0.5 mm rukávmi!) sú z nehrdzavejúcej ocele. Účinnosť lisovania hrozna je 80-85%!

Jedno skrutkové kontinuálne lisy pre lisovanie čerstvo zozbieraného hrozna, rozdrveného hrozna a fermentovanej masy tiež vhodné pre extrakciu šťavy zo šťavnatých vláknitých produktov. Všetky modely sú vybavené trojfázovým elektromotorom. Rýchlosť otáčania skrutky, hnaná prevodovkou, je medzi 11 a 12 otáčok za minútu pre modely 250 a 300, zatiaľ čo u modelov 350 a 400 REGULÁTOR RÝCHLOSTI zníži ešte viac otáčanie skrutky na 3 až 9 RPM. Všetky časti v kontakte s ovocím (klietka, kryt klietky, šnekové dopravníky, násypky) sú vyrobené z nerezovej ocele, s výnimkou skrutky a maltézskeho kríža, ktoré sú vyrobené z antiacidálneho bronzu. Klietka je vyrobená z pozdĺžnych tyčí lichobežníkového tvaru s minimálne 0,5 mm slotom. Regulácia tlaku na výstupe množstva šupiek sa vykonáva ručne ručným kolieskom. Všetky typy sú vyrábané v súlade s CE normami a sú vybavené všetkymi potrebnými dielmi a ochranným ovládacím panelom pre núdzové zastavenie stroja.

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info