O spoločnosti

O nás

Farmárik, s.r.o. je úspěšná slovenská spoločnosť. Bola založena v roku 2007. Neskôr sa kvôli nárastu aktivít a efektívnejšiemu riadeniu rozdelila administratívne na 2 spoločnosti: Farmárik, s.r.o. - dodávky pre hobby zákazníkov + vlastná výroba produktov z ovocia a BOLEX, s.r.o. - dodávky strojov pre komerčných zákazníkov.

 

NAMI PONÚKANÉ STROJE A ZARIADENIA

Spoločnosti Farmárik, s.r.o. a BOLEX, s.r.o. zabezpečujú dodávky strojov, zariadení, spotrebného metariálu ako aj náhradných dielov pre uvedené oblasti:

 

Potravinárske stroje

Gastro zariadenia

Predajné automaty

Lekárske prístroje

Farmárske potreby

 

Či už hľadáte kompletnú výrobnú linku alebo iba menšie individuálne zariadenie pre Vašu prevádzku, poraďte sa na prvom mieste s nami. Sme slovenský autorizovaný distribútor pre technicky najvyspelejších výrobcov zariadení pre oblasť priemyselných a potravinárskych strojov, predajných automatov a bag in box dávkovačov , gastro a lekárskych prístrojov a zariadení vrátane dodávok náhradných dielov a spotrebného materiálu.

 

 

 

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info