Lukostrelecký online shop pre začínajúcich lukostrelcov

Vážení zákazníci a záujemcovia o lukostreľbu!

 

Tu sme pre Vás pripravili sortiment základného vybavenia pre to aby ste mohli začať s lukostreľbou.

Ideálný na začiatok je cvičný luk Samick Polaris, ktorý máme v rôznych dĺžkach, silách náťahu a to aj v pravom aj ľavom prevedení. To či ste pravák alebo lavák vôbec nesúvisí s tým ako držíte hokejku, alebo ktorú ruku máte silnejšiu - určuje sa to v závislosti od toho, ktoré oko je vodcovské.

 

K tomu potrebujete sadu šípov, ktorých typ určuje sila náťahu zvoleného luku. Aby ste chránli seba tak ešte na začiatok potrebujete chránič prstov a paže a pár terčov a môžete sa pustiť do lukostreľby.

 

Pre to aby ste mali do čoho strielať potrebujete nejakú terčovnicu, ktorú si môžete zakúpiť u nás alebo vyrobiť sami a to trebárz aj len z obyčajného balíka slamy. Na internete nájdete viacero typov ako si terčovnicu vyrobiť.

 

Neviete si rady? Zavolajte nám, dohodnite si individuálnu hodinu lukostreľby a my Vám v prípade záujmu poradíme s výberom lukostreleckého vybavenia, ktoré si u nás budete môcť vyskúšať.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info