O krmivách

 

ENERGYS ® HOBBY je kompletná rada krmív, ktoré sú vhodné pre zvieratá chované v domácich - hobby podmienkach. Možno ich teda s výhodou používať pre zvieratá, ktoré chováte na Vašich dvoroch, záhradkách pre vlastnú potrebu, potešenie. Krmivá ENERGYS ® HOBBY sa vyrábajú zo surovín potravinárskej kvality a obsahujú všetky potrebné živiny pre vývoj a správny zdravotný stav Vašich ZVIERAT.

 

 

História značky Energys ®

Energys ® - krmivá pre kone - sa začala vyrábať v roku 2002, kedy boli uvedené na trh prvý 3 druhy granúl vyrábaných v Běstovicích u Chocni spoločností zos. Následne prudko rástla obľuba týchto krmív, čo dalo podnet k rozšíreniu sortimentu o ďalšie 3 druhy granúl a suroviny pre doplnenie kŕmnej dávky, ako napr cukrovarské rezne. Krmivá Energys ® neunikla pozornosti odborníkov av roku 2008 bola na výstave v Lysej nL ohodnotená cenou "Zlatý kôň" za najlepší tuzemský výrobok pre kone.

 

Farmárik resp. spoločnosť Bolex, s.r.o. je ich predajcom na Slovensku.

 

Výrobcom krmív  ENERGYS® je spoločnosť De Heus as.

 

De Heus je medzinárodne pôsobiaca rodinná firma, ktorá vyrába vysoko kvalitné krmivá, premixy, koncentráty pre zvieratá. Celková produkcia je v súčasnosti cez 3,2 milióna ton kŕmnych zmesí ročne, ktoré sa  vyrábajú v 10 krajinách nachádzajúcich sa na 3 kontinentoch. De Heus výrobky sa vyvážajú do viac než 35 krajín po celom svete. Hlavné Sídlo firmy - Centrálne výskumné laboratórium sa nachádza v Ede-Wageningene v Holandsku. SKUPINA De Heus zamestnáva viac než 1700 Ľudí, ktorí sú vedení mottom "SPOLOČNE ZA lepšími výsledkami".


V Českej republike je hlavné sídlo spoločnosti De Heus v Marefách u Bučovíc, kde sa nachádza najväčšia výrobňa kŕmnych zmesí na území Česka a Slovenska s produkciou okolo 100 000 ton kŕmnych zmesí ročne. Daľšou prevádzkarňou spoločnosti De Heus je  závod v Běstovicích u Chocni, kde vyrábajú hlavne kŕmne zmesi, premixy, minerálne doplnky pre hovädzí dobytok a kone.

Táto stránka používa cookies. Viac info